ErotikCadde.Com Erotik Shop Mağazası
Penis Büyütücü / Herbal Vivid Penis Büyütücü
Herbal Vivid Penis Büyütücü
Herbal Vivid Penis Büyütücü
HERBAL VİVİD GOLD PENİS BÜYÜTÜCÜ ÖZELLİKLERİ


Seks Hayatınızı Hemen Geliştirin


Herkes aşkı ve hayatı hak eder. Vivid Video'nun ( Dünya çapında en çok tanınan , lider ,erotik ve cinsel içerikli video yapımcısı ) Herbal Vivid™ 'i geliştirmesindeki amaçta budur. Herbal Vivid™, labaratuvarlarda siz erkekleri her zaman istenen kişi yapmak, size destek olmak amacı ile formüle edilmiştir.


Yıllardır Vivid™ izleyicileri, Vivid™ erkek starlarının harika Vivid™ kızları ile seks yaparken nasıl hep sert, güçlü ve uzun süre ereksiyon halinde kaldıklarını merak etmişti


  DİKKATBütün ürünlerimizde yandaki laser etiketten vardır. Laser etiketsiz ürünleri almayınız.
Eğer ereksiyon probleminiz ve iktidarsızlık sorununuz varsa, artık seks hayatınızı düzenlemek ve daha güçlü seks yapmak için reçeteye ihtiyacınız yok. Herbal Vivid™ ile diğer mavi haplarda olduğu gibi doktor kontrolünde ve reçete ile yaşamak zorunda değilsiniz. Çünkü Herbal Vivid™ tamamen bitkisel bir formüldür. Tarım Bakanlığı izni ile Türkiye'ye ithal edilmiş, tamamen doğal bitkisel bir besin katkı maddesidir.


 


Boyut Önemlidir Şimdi her ERKEK mükemmel bir seksüel tatmine ve kendine güvene sahip olacak. Partnerinizin yüzüne baktığınızı hayal edin.Onun sizi daha kuvvetli ve sert hissettiğini göreceksiniz. Emin olun ki arkadaşlarına sizin onun seks süpermeni olduğunuzu söyleyecektir.


Artık Reçeteye ihtiyacınız yok...
 
HERBAL VIVID FAYDALARI:
 Sert ve kuvvetli ereksiyon.
 Uzun süreli GÜÇ.
 Yüksek libido ve daha kuvvetli orgazm
 Düşük erken boşalma şansı.
 Yüksek güven ve seks tatmini..
 

 
   
• HERBAL VIVID İÇERİĞİ •
L-Arginine (HCI) – Cinsel bölgelere kan akışını hızlandırır. Daha sert ve geniş ereksiyon sağlar .
Maca (tuber) - Afrodizyak. Seks gücünüzü ve enerjinizi arttırır.
Catuaba Bark – Cinsel yorgunluk ve iktidarsızlığı giderir. Uzun süreli seks sağlar.
Muira Puama Bark – Penis damarlarını gevşetir ve daha geniş ereksiyon sağlar.
Tribulus (aerial) - Testesteronu arttırır ve dikleşme fonsksiyonunu geliştirir.
Asian Ginseng Root - Seks isteğini ve enerjisini arttırır.
Cola Seed - Enerji verir ve seksin uzun sürmesini sağlar.
Oatstraw Stalks – Seks yapma isteiğini inanılmaz arttırır.
Niacin – Daha iyi seks için daha çok cinsel hormon üretir.
Herbal Vivid™ uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda, cinsel bölgelere daha çok kan akışı sağlamak ve testesteron oranını arttırmak için üretilmiştir. İhtiva ettiği her bir içerik uzun süre araştırılmış ve dikkatli bir şekilde sizin mutluluğunuz için seçilmiştir. Her bir Herbal Vivid™ tabletinin içinde 25 den fazla özel seçilmiş bitkisel katkı vardır. Bunlardan bazıları : L-Arginine, Yohimbe, Muira Puama, Maca vs.


Bu bitkisel katkılar tek başlarınıda da sizin ereksiyonunuzu ve cinsel ilişki performansını arttırır. Fakat Herbal Vivid™ tableti içindeki karışım komple bir seksüel gelişme sağlar. Herbal Vivid™ Daha sert, daha uzun, daha geniş, daha uzun süreli, daha kontrollü, daha güçlü ve daha iyi bir seks demektir


 


Herbal Vivid Gorld Nasıl Büyütür ?


Herbal Vivid™ 25 den fazla özel seçilmiş, tamamen doğal, bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış bitkisel maddeler içerir. Ve bu maddeller daha sert ve daha kuvvetli ereksiyon sağladığı gibi ayrıca libidonuzu, seks isteğinizi arttırır. Cinsel fonksiyonlarınızı geliştirir.


I. Penis Hakkında.


Aşağıdaki diagram insan penisinin yapısını göstermektedir. En basit şekilde anlatmak gerekirse, penis fonsksiyonunu arttırmanın birinci kuralı penisin üç ana bölümüne giden kan miktarını arttırmaktır. Corpora cavernosa, Corpus cavernosa ve Corpus spongiosum. 
%100 doğal içeriğe sahip olan her bir Herbal Vivid™ hapı, penise giden kan miktarını arttırmak ve aynı zamanda testesteron oranını arttırarak penis gelişimini sağlamak amacı ile üretilmiştir. Herbal Vivid™ uzun yıllar süren araştırmalar ve deneyler sonucunda ortaya çıkmış bir üründür.


Dünya çapında bir çok Herbal Vivid™ kullanıcısı, bu sistemin çalışmasından tatmin olmuştur. Her erkeğin kullanım sonucu elde ettiği sonuçlar farklı olsa bile, eğer bu gün Herbal Vivid™ kullanmaya başlarsanız pozitif yöndeki gelişmeleri hemen fark edeceksiniz. ( Cinsel isteğinizin artması ve daha sert ereksiyon durumu ). Herbal Vivid™ tabletlerini düzenli olarak günlük besin katkısı gibi kullanmaya devam ettiğiniz sürece 3 - 4 ay içinde daha kuvvetli, daha uzun süreli ve daha güçlü orgazm yaşıyor olduğunuzu göreceksiniz. Bunun hoşunuza gideceğine eminiz. Penis geliştirme ya da kuvvetlendirme hiç bir zaman bu kadar basit ve acısız olmamıştır

1 Adet
119.00
2 Adet
219.00
3 Adet
269.00
Yorumlar (0) - Yorum Yaz
Benzer Ürünler