ErotikCadde.Com Erotik Shop Mağazası
Penis Büyütücü / Magna-RX Penis Büyütücü Hap
Magna-RX Penis Büyütücü Hap
Magna-RX Penis Büyütücü Hap
MAGNA-RX PENİS BÜYÜTÜCÜ HAP ÖZELLİKLERİ

Penis Büyüklüğü Farkeder mi?


Bu ortak bir sorudur, kadınları cinsel açıdan tatmin etmeye geldiğinde boyut gerçekten fark eder mi? Eğer daha büyük penisiniz olsaydı gerçekten ona DAHA FAZLA ZEVK verebilir misiniz? Aslında kadınların sizi kırmamak amacıyla söylediklerine karşın, cevap yankılanan bir EVET'tir.


EVET, daha büyük bir penisle kadınınıza daha fazla zevk verebilirsiniz.


Bu biyolojik bir olgudur.Bir kadının vajinasında zevk hissi oluşturan sinirler sıralıdır, ve daha büyük penis bu sinirleri uyaracak daha fazla yüzeye sahip olmak, ve tahmin ettiğiniz gibi ona DAHA FAZLA ZEVK vermek anlamına gelmektedir Bazı üzücü ama gerçek olgulara göz atalım: Sertleşmiş bir penisin ortalama boyutu 15 cm'dir.Erkeklerin %90'ı bu boyutlara sahiptir. Sadece ABD'deki 30 Milyon erkek Ereksiyon Fonksiyon Bozukluğundan (İktidarsızlık) şikayetçidir. Erkeklerin çoğunluğunun penislerindeki kan dolaşımı yetersizdir.


29 yaş itibarıyla, erkeklerin %96'sı 20 yaşlarındaki ereksiyon olduğu sayının 1/5 i kadar bile ereksiyon olamamaktadır.Eğer nasıl yapacaklarını bilselerdi erkeklerin %98'inden fazlası penislerinin büyüklüğünü arttırırlardı.Kadınların %93'ü sevişme sırasında hiç orgazm olmamışlardır, ve %76'sı eşlerinin cinsel performansından memnun olmadıklarını itiraf etmektedirler. Erkeklerin %99'u ise sahip olabileceklerinden daha zayıf, küçük ve gelişmemiş penise sahiptirler.


Artık HEYBETLİ BİR PENİSE sahip olabilirsiniz


Penisinizin boyutunu 6 hafta gibi kısa bir sürede muazzam bir şekilde arttırabilirsiniz. En iyisiyse, pompa, ağırlık, acı ve özellikle tehlikeli ve pahalı bir ameliyat olmaksızın. Yeni bir araştırmaya göre, penislerini başarılı bir şekilde büyüten erkekler kendilerine daha fazla güvendiklerini belirtmişlerdir. Sadece daha iyi görünmüyor, ayrıca çok daha iyi hissediyorsunuz.Penisinizi kalıcı ve güvenli bir şekilde büyütün. Esiniz ya da kız arkadaşınız da daha mutlu olacak. İktidarsızlığı ve Erken Boşalmayı tedavi edebilirsiniz.Kişisel imajınızı arttırın. Her zaman olmak istediğiniz ERKEK olun


Benim İçinNe Yapacak?


Magna-RX+'ın SİZE KAZANDIRDIKLARI:


Daha kalın, uzun ve belirgin bir penis. Ortalama 2,5-7,5 cm arası (METABOLİZMAYA bağly) olarak büyüyebilir. Gevşediği durumlarda bile daha uzun ve kalın bir penis. Magna-RX+ penisinize daha fazla kan akımı sağladığından, penisiniz gün boyu daha iri sallanacaktır.Daha büyük, kalın ve sert ereksiyonlar. Artan kan basıncı sayesinde ereksiyonunuz daha sert olacaktır.Dilediğiniz zaman ereksiyon. Her zaman kalın, uzun, belirgin ve kaya sertliğinde ereksiyonlar. Ereksiyon olamadığınız ya da bu durumda kalamadığınız için oluşan problemlere son. Magna-RX+ penisinize daima kan basıncı sağlar böylece penisiniz her zaman sertleşir ve sert kalır.


Daha güçlü ve şiddetli orgazmlar. Erken boşalmaya son. Penisinizin kocaman görüntüsü seks partnerinizi memnun edecektir


Magna-RX +'nın arkasındaki dahi Urology Doctor George Aguilar dır., MD. Dr. Aguiler ereksiyon sorunu olan 70,000'nin üzerinde hastayı tedavi eden Kurul Sertifikalı bir hekimdir.


Hem The College of Urology hem de the Society of Urology üyesidir ve 46 üroloğun direktörüdür.Ayrıca State Society of Urologists'in de eski başkanıdır. 7 yılı aşkın araştırma ve testler sonucunda Dr. Aguiler Magna-RX olarak bilinen inanılmaz keşfi gerçekleştirmiştir:


Güçlü ve 1005 doğal Penis Büyütücü Formül.


Bu formülün günlük kullanılmasıyla, hastaları penislerini çarpıcı bir biçimde 5, 7.5 ve hatta 12.5 cm (METABOLİZMAYA bağlı) büyütmüşlerdir. Ve en iyisi de, Magna RX 'in büyük keşfi bitkisel formülü %100 doğal ve sağlıklıdır, hiçbir yan etkisi yoktur. Hiçbir reçeteye gereksinim duyulmamaktadyr.


Vücuttaki Etkileri Nelerdir ? • »Ereksiyon halinde daha kalın, daha sert ve daha uzun bir penisiniz olacak.
 • »Ereksiyon halinde olmadığınız hallerde bile penisiniz daha uzun ve kalın olacak.
 • »İstediğiniz zaman sorunsuz sert ve uzun süreli ereksiyon haline geçebileceksiniz.
 • »Cinsel yaşamınız üzerine tam bir hakimiyet kuracaksınız.
 • »Kontrol tamamen sizin elinizde olacak.
 • »Daha güçlü ve zevkli orgazmlar yaşayacaksınız.
 • »Erken boşalma sorununuz olmayacak.
 • »Kalıcı , güvenli ve acısız bir büyüme deneyimleyeceksiniz.


Penisimdeki uzunluk ve kalınlık kalıcı olacak mı ?


Evet Kalıcıdır. İstediğiniz boyutlara ulaştığınızda hapı kullanmayı bırakın yeter. Penisiniz sonsuza kadar o boyutlarda kalacaktır. Hatırlatırız ki , 21 cm'den daha büyük penisler çoğu kadyn için fazlasıyla büyüktür. Her ne sebeple olursa olsun penisinizi dahada uzatmak isterseniz, bunu Magna Rx Penis Büyütücü haplarını kullanmaya devam ederek yapabilirsiniz. Ne de olsa tercih sizin...


Metabolizma Nedir?


Organizmada yaşamın sürdürülmesi sırasında gerçekleşen tüm kimyasal tepkimelerdir. Her organizma, büyüme, gelişme, ısı, hareket, üreme gibi yaşamsal etkinlikleri sürdürebilmek için dış çevreden bazı maddeler ve enerji almak zorundadır. Bu maddeler ve enerji, yaşamsal etkinliklerin sürdürülebilmesi için gereken organik moleküllerin sentezlenmesinde kullanılacaktır. Dış çevreden alınan organik ya da inorganik moleküller, ya önce parçalanarak, yıkıma uğratılarak ya da yıkıma gerek kalmadan gerekli moleküllerin sentezlenmesinde kullanılır.


Magna Rx Kullanmaya Başladığınızda neler olacak?


Aşağıdaki belirtiler zaman çizelgesi açısından kullanıcıdan kullanıcıya farklılıklar göstermekle beraber Magna Rx penis büyütücü haplarından beklentilerinize ışık tutabilir: • 1. Ay : Seks arzusunda, sertleşmede belirgin bir artış yaşayacaksınız. Erken boşalma sorununuz git gide azalmaya başlayacak,ilişki süreniz günden güne uzayacaktır.
 • 2. Ay : 2.ayda kılcal damarlarda açılma olduğunu hissedeceksiniz.Penisteki damarlar daha belirgin olmaya başlayacaktır.Bununla beraber penisinizde genişleme yani kalınlaşma görmeye başlayacaksınız.
  Müşterilerimizin birçoğu daha büyük bir ereksiyon ve artan bir hassasiyet rapor etmektedir. Daha fazla enerji ile daha uzun seanslar gerçekleştirebileceksiniz. Tabiki aklınızda ilkel boşalabilme yada ereksiyon kaybı endişesi olmayacağından daha yeni pozisyonları ve teknikleri deneyebileceksiniz. Cinsel birleşme esnasında daha fazla güven, görünüş ve his kazanacaksınız. Tabiki partnerinizde bundan olumlu etkilenecek ve size daha fazla cevap verecektir.
 • 3. Ay : 3.ayda penisiniz uzamaya başlayacak ve enine ve boyuna orantılı bir şekilde büyüdüğünü göreceksiniz.Magna Rx almaya devam ettikçe üçüncü ay içersinde seks esnasında artan bir kontrol hissedeceksiniz. Daha etkili ve hızlı yükselme zamanları hissedeceksiniz. Boşalma ve penis hacmi hissedilir derece artacaktır. Orgazmlarınız daha güçlü ve daha uzun olacaktır. Partneriniz bu boşalma hacmindeki artışı çok heyecan verici bulacaktır.3.ayda penisiniz uzamaya başlayacak ve enine ve boyuna orantılı bir şekilde büyüdüğünü göreceksiniz.
1 Adet
129.00
2 Adet
229.00
3 Adet
300.00
Yorumlar (0) - Yorum Yaz
Benzer Ürünler