ErotikCadde.Com Erotik Shop Mağazası
Ereksiyon Hapları / V-Boom Performans Arttırıcı
V-Boom Performans Arttırıcı
V-Boom Performans Arttırıcı
V-Boom Cinsel Güç Arttırıcı Özellikleri
Amerikadan Sonra Türkiyede !
Cinsel Performans Için Pratik Çözüm
Agizda hemen eriyebilen 7 dakika içerisinde hizla etki eden yeni bitkisel formül ile uzun saatler sürecek yüksek performans
Kullanim sekli ile hayalinizdeki performansa ulasmanin en hizli ve pratik yolu
v-boom dogal içerigi ile size tadina doyamayacaginiz saatler yasatacak

Kabul edelim ki konu cinsel performans oldugunda hepimiz daha fazlasini istiyoruz. Dünyada birçok erkegin v-boom kullanmasinin sebebi budur. Çünkü v-boom HER ZAMAN ve HER SEFERINDE ise yarar. Artik kapsülün çözülüp tam zamaninda "etki saglamasi" umuduyla beklemek yok. 

Bu gibi durumlarda "tam isabet" gerekir... v-boom gerekir!!! Türünün tek örnegi olan v-boom harika bir lezzete sahip, agizda hizla eriyor ve sadecedakikalar içinde etki göstermeye basliyor. Böylece iliskiye her an her yerde hazir olabilirsiniz. 

%100 Dogal içeriklerden olusan özel formülü ile ayni anda hem nefesiniz hem güveniniz tazelenecek. Bitkisel formüle sahip bu ürünün tadi mükemmel, agizda aninda eriyor, hemen etki sagliyor. Daha uzun süreli bir iliski ve daha yüksek performans, hem sizi hem partneriniz çok mutlu edecek... 

v-boom cinsellikten maksimum düzeyde keyif almaniz için cinsel islevlerinizi desteklemeye yardimci oluyor. Kan dolasimini ve yüksek performansi etkileyen Kirmizi Ginseng ve Arginin içeren v-boom sizlere uzun süreli ve etkili bir performans sunuyor. 

Bir v-boom seritini dilinizin üstüne ya da altina koyun ve dakikalar içinde harekete hazir olun! v-boom hizli etki eder ve her zaman ve her seferinde ise yarar. Etkisini ilk seridi aldiktan sadece dakikalar sonra hissedeceksiniz; faydasi ise saatler boyunca sürebilir. 

Iktidari ele geçirmenizin zamani geldi... 
Üstelik pratik ambalaji, v-boomun sizin özel sirriniz olmasini sagliyor. 

v-boom IÇINDEKILER
Kirmizi Ginseng (Kore Ginsengi)
Uzakdoguda binlerce yildir kullanilmakta olan geleneksel sifali bitkiler içinde en yaygin olanidir. Fiziksel aktiviteleri, vücut direncini ve mental dayanikliligi arttirma özelligi ile bilinir. Ginsengin uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenligini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarini, cinsel gücünü ve dolasim sistemlerini olumlu bir sekilde etkiledigi de düsünülmektedir.

L-Arginin 
L-Arginin, dogada bulunan proteinlerin yapisini olusturan 20 aminoasitten biridir. Büyüme hormonunun sentezini uyarir. Sperm sayisini ve kalitesini arttirici özelligi ile taninir.

Bugday Nisastasi
Dogal bugday nisastasi,  bugdaydan bugday gluteni elde edilirken yan ürün olarak üretilen bir nisasta çesididir. Cinsel gücü arttirici etkileri oldugu belirtilen bugday nisastasi ayni zamanda lezzet ve kivam arttirir.

Licorice (Meyankökü)
Meyan, anavatani Rusya ve Çin olan, baklagiller ailesinden çalimsi bir bitki çesididir. Bitkinin kökü ‘meyan kökü’ olarak bilinir ve tipta kullanimi çok yaygindir. Cinsel istek arttirici özelligi ile taninir.
 
Çilek esansi
Afrodizyak etkilidir. Ayni zamanda lezzet ve ferahlik saglar.
 
Aspartam
Tatlandirici özellik tasir.
 
Carrageenan (Karajenan)
Yosundan elde edilen lifli kivam arttirici katki maddesidir.

v-boom U NASIL KULLANACAGIM?
Dilinizin üstüne ya da altina 1-2 action strip koyun, tamamen çözülmelerini bekleyin, ardindan yutun. 

Bitkisel formüle sahip bu ürünün tadi mükemmel, agizda aninda eriyor, hemen etki sagliyor.

Daha uzun süreli bir iliski ve daha yüksek performans, hem sizi hem partneriniz çok mutlu edecek... 

Agizda eriyen serit seklindeki dogal içeriklerden olusan özel formül ile istediginiz zaman 
istediginiz yerde birkaç dakika içerisinde iliskiye hiç olmadiginiz kadar hazir olacaksiniz…

1) v-boomu baska reçeteli veya OTC ilaçlarla alabilir miyin?

v-boomu baska ilaçlarla birlikte almadan önce mutlaka doktorunuza veya bir saglik hizmetleri uzmanina danismanizi öneririz.

2) Iliskiden sonra toparlanmakta sorun yasiyorum, v-boom daha fazla enerjim olmasini saglar mi?

v-boom, bilimsel olarak vücut sisteminizde saatler boyunca kalmak üzere tasarlandigi için size daha fazla enerji vererek toparlanma sürenizi azaltir.

3) Piyasada tercih edebilecegim baska ürünler de var. Neden v-boom’u kullanayim?

v-boom kapsülden daha kullanislidir ve çok daha hizli etki eder. Kendini ele vermeyen paketiyle istediginiz her yere götürebilir, böylelikle her an “harekete hazir” olabilirsiniz.
1 Adet
59.00
2 Adet
109.00
3 Adet
159.00
Yorumlar (0) - Yorum Yaz
Benzer Ürünler