ErotikCadde.Com Erotik Shop Mağazası
Ereksiyon Hapları / Vittesse Güç Arttırıcı
Vittesse Güç Arttırıcı
Vittesse Güç Arttırıcı
VİTTESSE GECİKTİRİCİ GÜÇ ARTIRICI VE EREKSİYON HAP ÖZELLİKLERİ

Bitkisel Güç Arttırıcı-Prostad Tedavisinde Destekleyici
Vitesse; yapısında birbiriyle uyumlu birçok bitki özü içeren ve özellikle erkeklerde gözlemlenen enerji eksikliğinde mükemmel sonuçlar veren doğal bir üründür. Yan etkisi olmadığı gibi tam tersine kolestrol seviyesini düşürücü merkezi sinir sistemini uyarıcı ve yorgunluğu giderici özelliği de bulunmaktadır. Ancak Vitesse sahip olduğu haklı ünü veren cinsel gücü kuvvetlendirici etkisindedir.


     Vitesse'nin içindeki ürünlerden Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonunu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediğide düşünülmektedir.


     Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır.


     M.S 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının kaliteli yaşam süresini artıracağı belirtilmektedir.


      Vitesse'nin içindeki maddelerden Epimedium, çok güçlü cinsel ve uyarcı bir bitkidir. Birincil kullanım şekli erkekler için afrodizyak olarak kullanımıdır. Diğer kullanım amaçları ise; kemik ve eklemleri güçlendirmek, sakinlik vermek, kalbi rahatlatmak ve bağışıklık (savunma) sistemini güçledirmektir. Özellkle Çin, Kore ve Japonya'da bu bitki ile ilgili geniş kapsamlı olarak yapılan hem laboratuar hemde klinik çalışmalarda; kesin ve açık bir şekilde insanlara cinsel aktivitenin arttığı gözlenmiştir.


      Bu birki aynı zamanda, tüm beden boyunca duyusal sinirleri, özellikle genital bölgeyi uyarmakta ve sperm üretimini arttırmaktadır.


      Vitesse sadece cinsel problemleri olan erkeklerin değil performansını ertırmak isteyen ve enerji düşüklüğünden şikayet eden tüm erkeklerin yaş farkı gözetmeksizin kullanabilecekleri bir üründür. Ereksiyon süresinin uzatılmasında etkilidir. Kadınlarda ve cinsel soğukluk vakalarında libidonun artırılmasında yardımcıdır.


       Cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce 1 kapsül alınması durumunda etkisi çok yavaş azalarak 2-6 güne kadar sürebilir. Alkollü içeceklerle alınmaması gerekmektedir.   


 

Uyarı: Doktorunuz tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde, aktivite öncesi aç karnına alınız. Alkol ile birlikte alındığında etkisi azalacağı için alkolle almayınız.
1 Adet
29.00
2 Adet
54.00
4 Adet
99.00
6 Adet
169.00
Yorumlar (0) - Yorum Yaz
Benzer Ürünler